info@ario-yadak.ir ۰۹۱۲۲۹۴۸۸۴۸ - 02133933420

بررسی آریو S300

بررسی آریو S300

این خودرو محصول شرکت سایپا می باشد که با کد Z300 در میان محصولات زوتیه شناخته می شود. خودروی Z300 نخستین بار در سال 2012 تولید شد. در ادامه قصد  داریم به بررسی شکل ظاهری و مشخصات آریو S300 بپردازیم.

شکل ظاهری و بدنه آریو S300

آریو-s300

آریو-s300

آریو از لحاظ ظاهر بیرونی به تویوتا شباهت دارد و نسبت به سایر محصولات چینی ظاهر جذاب تری دارد  و در واقع این خودرو یک کپی برداری از تویوتا آلیون می باشد.

از نمای روبرو این خودرو به کرولای 2012 شباهت بسیاری دارد. کاپوت جلوی آریو S300 تقریبا صاف است در صورتی که روی سپر آن انحنای کوچکی به چشم می خورد. در جراغ های آن لامپ های اصلی هالوژنی به کار رفته و باعث شده تا جلوه ویژه و منحصر فردی را به نمایش بگذارد.

در اطراف سپر هم مه شکن های کوچکی داخل قسمت سیاه رنگ وجود دارد.

نکته قابل توجه در آریو S300 کشیدگی بدنه آن با طول حدود 4.5 متر می باشد که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. جنس فریم درها پلاستیک سیاه رنگ می باشد ولی دستگیره ها و آینه ای بغل تمام فلزی هستند.

در قسمت پشت آریو S300  چراغ بزرگ با فرم زیبا قرار گرفته اند. نکته مثبت در طراحی آریو بزرگ بودن صندوق عقب خودرو می باشد که امکان حمل وسایل بزرگ را فراهم می آورد.

آریو S300 دارای ابعادی به طول 4565 میلی متر، عرض 1766 میلی متر و ارتفاع 1486 میلی متر می باشد.

لوازم یدکی آریو که شعبه مرکزی آن در تهران می باشد بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان عزیز ارائه می دهد . و قطعات اصلی لوازم یدکی آریو را به بهترین شکل ممکن و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می دهد . می توانید برای سفارش قطعه خود با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید .

طراحی داخلی و کابین آریو S300

این محصول چینی در دو تیپ دنده ای و اتوماتیک تولید می شود که از نظر فضای داخلی تفاوت هایی با هم دارند. تیپ اتوماتیک آریو S300 نسبت به تیپ دنده ای آن آپشن های بیشتری دارد. در تیپ اتوماتیک یک نمایشگر 7 اینچی وجود دارد که زیبایی خاصی به آریو می بخشد.

داشبورد آریو S300  از جنس پلاستیک سخت و به رنگ خاکستری می باشد که موجب زیبایی کابین داخلی آن شده است. در این خودرو امکان اتصال حافظه فلش از طریق درگاه USB میسر شده است.

همچنین از نکات مثبت آریو S300 می توان به صندلی های عقب اشاره کرد که می توانند به سمت جلو جمع شوند در نتیجه فضای صندوق عقب خودرو را به مقدار زیادی افزایش دهند.

پاسخ